βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

Ισοφάρισε ο Κεραυνός και πάμε σε 5ο και τελευταίο τελικό

Ο Κεραυνός ήταν ο νικητής στον 4ο τελικό στη σειρά κόντρα στην ΑΕΚ, επικρατώντας με 73-57, με MVP τον Φίλιππο Τίγκα που πέτυχε 18 πόντους, 3 τρίποντα και 2 ασίστ. Πρωταθλήτρια ομάδα θα στεφθεί αυτή που θα πάρει τη νίκη στον 5ο και τελευταίο τελικό και θα φτάσει πρώτη στις 3 νίκες, στον αγώνα που θα διεξαχθεί αυτό το Σάββατο 28 Μαΐου στο «Κίτιον» στη Λάρνακα.

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.

Redirecting in 3 seconds...