βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

Μπαίνει στη μάχη του Australian Open η Σάκκαρη

Αν και το όνομα του Νόβακ Τζόκοβιτς είχε συμπεριληφθεί από τους διοργανωτές στο πρόγραμμα της πρεμιέρας (17/01), εντούτοις μετά την οριστική απόφαση του Ομοσπονδιακού Δικαστηρίου για την ακύρωση της βίζας του, αυτό θ΄ αντικατασταθεί και στην θέση του θα τοποθετηθεί κάποιος από τους ηττημένους του 3ου προκριματικού γύρου, ο οποίος θ΄ αντιμετωπίσει τον Κετσμάνοβιτς.

Ελληνικό ενδιαφέρον υπάρχει την Δευτέρα, καθώς η Μαρία Σάκκαρη θα μπει στη μάχη ανοίγοντας το πρόγραμμα στο κεντρικό court (02:00GR) αντιμετωπίζοντας τη Γερμανίδα, Τατιάνα Μαρία.

Στο τελευταίο ματς του Court 3 θα παίξει ο Θανάσης Κοκκινάκης με τον qualifier, Γιάνικ Χάφμαν, με το νικητή να διασταυρώνεται με τον Ράφαελ Ναδάλ στο 2ο γύρο του κορυφαίου τουρνουά της Μελβούρνης.

To πρόγραμμα στα τρία κεντρικά courts:

ROD LAVER ARENA (ώρα έναρξης 02:00 ώρα Ελλάδας)
Τατιάνα Μαρία (Γερμανία) - Μαρία Σάκκαρη (Ελλάδα)
Καμίλα Οσόριο (Κολομβία) - Ναόμι Οσάκα (Ιαπωνία)

Όχι πριν τις 10:00 (ώρα Ελλάδας)
Ας Μπάρτι (Αυστραλία) - Λέσια Τσουρένκο (Ουκρανία)
Επιλαχών από τον 3ο προκριματικό (αντί του Τζόκοβιτς) - Μιόμιρ Κετσμάνοβιτς (Σερβία)

MARGARET COURT ARENA
(ώρα έναρξης 02:00 ώρα Ελλάδας)
Φιόνα Φερό (Γαλλία) - Ελίνα Σβιτόλινα (Ουκρανία)
Μπράντον Νακασίμα (ΗΠΑ) - Ματέο Μπερετίνι (Ιταλία)
Γουάνγκ Κιάνγκ (Κίνα) - Κόκο Γκάουφ (ΗΠΑ)

Όχι πριν τις 10:00 (Ώρα Ελλάδας)
Αλεξάντερ Ζβέρεφ (Γερμανία) - Ντάνιελ Ατμάιερ (Γερμανία)
Αϊλα Τομλιάνοβιτς (Αυστραλία) - Πάουλα Μπαντόσα (Ισπανία)

JOHN CAIN ARENA (ώρα έναρξης 02:00 ώρα Ελλάδας)
Λάσλο Ντιέρε (Σερβία) - Ντένις Σαποβάλοφ (Καναδάς)
Χούμπερτ Χουρκάτς (Πολωνία) - Εγκορ Γκερασίμοφ (Λευκορωσία)
Σοφία Κένιν (ΗΠΑ) - Μάντισον Κις (ΗΠΑ)

Όχι πριν τις 10:00 (Ώρα Ελλάδας)
Φελιθιάνο Λόπεθ (Ισπανία) - Τζον Μίλμαν (Αυστραλία)

ΑΠΕ-ΜΠΕ
 

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.

Redirecting in 3 seconds...