βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

Το «Order of Merit» της ΔΕΜΑ στον Ντίνο Μιχαηλίδη

Πραγματοποιήθηκε στις 14 Οκτωβρίου διαδικτυακά, η Γενική Συνέλευση της Διεθνούς Ένωσης Μεσογειακών Αγώνων (ΔΕΜΑ), η οποία ανάμεσα στις αποφάσεις που κλήθηκε να λάβει ήταν η επικύρωση της απόφασης της Εκτελεστικής Επιτροπής του Οκτωβρίου 2020, όπως απονεμηθεί ο  ο τίτλος «Order of Merit» σε αριθμό προσώπων για τις σπουδαίες υπηρεσίες στον αθλητισμό της Μεσογείου.

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.