βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 10
ΑΕΛ 4 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΕΝΠ 4 0

Τένις: Εγχώριες και Διεθνείς διοργανώσεις στην Κύπρο Σεπτέμβρης – Οκτώβρης 2020

Η Ομοσπονδία Αντισφαίρισης Κύπρου, ανακοινώνει το αναθεωρημένο καλεντάρι για τους μήνες Σεπτέμβριο και Οκτώβριο σύμφωνα με το οποίο θα διεξαχθούν στην Κύπρο, τα παρακάτω εγχώρια (ΟΑΚ), και διεθνή (ITF & TE) πρωταθλήματα :

Σεπτέμβριος / September          

06-12/9/2020   Herodotou Academy ITF J4           Larnaca

11-19/9/2020   Sporting Club Pancyprian G1       Limassol

18-26/09/2020                Nicosia Field Club TE U16 G3       Nicosia

            

Οκτώβριος / October 

01-9/10/2020   Larnaca Club Pancyprian G1         Larnaca

09-18/10/2020                Nissi Beach Junior Tournament  Ayia Napa

18-24/10/2020                Ioannides Tennis Academy ITF U18 J5      Limassol

24-31/10/2020                Eleon Tennis Club TE U16              Nicosia

Έχουν ακυρωθεί τα παρακάτω πρωταθλήματα :

Paphos Junior Tournament G2  

Aphrodite Hills Seniors G4        

Famagusta Club Seniors G2      

Sporting Club Seniors G3           

Larnaca Club ITF U18 J5              

Σημειώνεται επίσης, ότι όλα τα Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα στην ηλικιακή κατηγορία U12 έχουν ακυρωθεί.


το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.