βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

Η κλήρωση του Κυπέλλου ανδρών

Το μεσημέρι της Δευτέρας (17/02) πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις για το Κύπελλο ΟΠΑΠ Basket League, για την προκριματική, προημιτελική και ημιτελική φάση. Το φετινό ΟΠΑΠ Final Four θα πραγματοποιηθεί στις 27 και 29 Μαρτίου 2020 στο στάδιο «Τάσσος Παπαδόπουλος» Ελευθερία.

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.