βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

Το πιο μεγάλο ντέρμπι είναι εδώ!

Οι δύο αήττητες ομάδες του πρωταθλήματος θα συγκρουστούν στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής, στο κολυμβητήριο «Ευαγόρα Παλληκαρίδη». Ο Ναυτικός Όμιλος Πάφου, θα υποδεκτεί σήμερα (15:45) τον περσινό νταμπλούχο, τον ΑΠΟΕΛ σ’ ένα παιγνίδι ντέρμπι με τα όλα του. Από το αποτέλεσμα του αγώνα αυτού θα βγουν και τα πρώτα σοβαρά συμπεράσματα ως προς την συνέχεια της μάχης για τον τίτλο (διαιτητές: Άλκης Αλκιβιάδης, Ανδρέας Καλλής). Επίσης σήμερα στο Ολυμπιακό Κολυμβητήριο Λεμεσού (15:30) ο Ναυτικός Όμιλος Μέσα Γειτονιάς θα αντιμετωπίσει, ως γηπεδούχος, τον Ναυτικό Όμιλο Αμμοχώστου και είναι το φαβορί για τη νίκη (διαιτητές: Ανδρέας Βεντούρης, Ιωάννης Σούλος). Αύριο (14:00), στο Ολυμπιακό Κολυμβητήριο Λευκωσίας, ο τοπικός Ναυτικός Όμιλος θα φιλοξενήσει τον ιδιαίτερα απαιτητικό και φιλόδοξο φέτος Ναυτικό Όμιλο Λάρνακας. Οι γηπεδούχοι έχοντας δώσει μόλις ένα αγώνα θα ψάξουν για την πρώτη τους νίκη, ενώ οι φιλοξενούμενοι, θα προσπαθήσουν να φτάσουν στην τέταρτη τους νίκη στο πρωτάθλημα (διαιτητές: Ιωάννης Σούλος, Πολύδωρος Φιλίππου)

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.