βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

3ος και 4ος Αγώνας Πρωταθλήματος Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2019!

3ος και 4ος Αγώνας Πρωταθλήματος Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2019 της Κυπριακής Ομοσπονδίας Ιππασίας.
 
Το Σαββατοκυρίακο 6 και 7 Απριλίου 2019 διεξήχθη ο 3ος και 4ος Αγώνας Πρωταθλήματος Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2019 της Κυπριακής Ομοσπονδίας Ιππασίας. Ο αγώνας πραγματοποιήθηκε στις εγκαταστάσεις του Ιππικού Κέντρου Κιτίου με τη συμμετοχή αθλητών από τους ομίλους του Ιππικού Ομίλου Λυθροδόντα, Ιππικού Ομίλου Λευκωσίας, Ιππικού Ομίλου Cyprus Horse Society, Ιππικού Ομίλου Horse Leisure Club, Ιππικού Ομίλου Cavalier και Ιππικού Ομίλου Λαπάτσα. 
Οι αθλητές έλαβαν μέρος στα αγωνίσματα Preliminary A και Β, Youth, Senior I και ΙΙ. 
Οι νικητές στις πιο πάνω κατηγορίες στον 3ο Αγώνα ήταν ως εξής: 
Στην Κατηγορία Preliminary A Children πρώτη θέση για την Ελένη Σαββίδου με το άλογο Jok από τον Ιππικό Όμιλο Καβαλιερ
Στην Κατηγορία Preliminary A Junior πρώτη θέση για την Κατερίνα Κασσίνη με το άλογο Signorette Braz από τον Ιππικό Όμιλο Λυθροδόντα
Στην Κατηγορία Preliminary A Senior πρώτη θέση για την Charlotte Elisavet Abbey με το άλογο Ukkie από τον Ιππικό Όμιλο Λαπάτσα
Στην Κατηγορία Preliminary B Children πρώτη θέση για την Ελένη Σαββίδου με το άλογο Jok από τον Ιππικό Όμιλο Καβαλιερ
Στην Κατηγορία Preliminary B Junior πρώτη θέση για τον Αννίτα Καπίρη με το άλογο Shakira W από τον Ιππικό Όμιλο Καβαλιερ
Στην Κατηγορία Preliminary B Senior πρώτη θέση για την Ann Goset με το άλογο Isabelle OD Bilych Skal από τον Ιππικό Όμιλο Λυθροδόντα
Στην Κατηγορία Youth Junior πρώτη θέση για τον Αλέξανδρος Ευθυμίου με το άλογο UlraSox από τον Ιππικό Όμιλο Horse Leisure Club
Στην Κατηγορία Senior I πρώτη θέση για τον Αλέξανδρος Ευθυμίου με το άλογο UlraSox από τον Ιππικό Όμιλο Horse Leisure Club
Στην Κατηγορία Senior II πρώτη θέση για την Μαρίνα Αγρότου με το άλογο Courage I από τον Ιππικό Όμιλο Λευκωσίας
Οι νικητές στις πιο πάνω κατηγορίες στον 4ο Αγώνα ήταν ως εξής: 
Στην Κατηγορία Preliminary A Children πρώτη θέση για την Ελένη Σαββίδου με το άλογο Jok από τον Ιππικό Όμιλο Καβαλιερ
Στην Κατηγορία Preliminary A Junior πρώτη θέση για την Κατερίνα Κασσίνη με το άλογο Signorette Braz από τον Ιππικό Όμιλο Λυθροδόντα
Στην Κατηγορία Preliminary A Senior πρώτη θέση για την Charlotte Elisavet Abbey με το άλογο Ukkie από τον Ιππικό Όμιλο Λαπάτσα
Στην Κατηγορία Preliminary B Children πρώτη θέση για την Ελένη Σαββίδου με το άλογο Jok από τον Ιππικό Όμιλο Καβαλιερ
Στην Κατηγορία Preliminary B Junior πρώτη θέση για τον Αννίτα Καπίρη με το άλογο Shakira W από τον Ιππικό Όμιλο Καβαλιερ
Στην Κατηγορία Preliminary B Senior πρώτη θέση για την Anna Chaykovskaya με το άλογο Torfun από τον Ιππικό Όμιλο Cyprus Horse Society
Στην Κατηγορία Youth Junior πρώτη θέση για τον Αλέξανδρος Ευθυμίου με το άλογο UlraSox από τον Ιππικό Όμιλο Horse Leisure Club
Στην Κατηγορία Senior I πρώτη θέση για τον Αλέξανδρος Ευθυμίου με το άλογο UlraSox από τον Ιππικό Όμιλο Horse Leisure Club
Στην Κατηγορία Senior II πρώτη θέση για την Μαρίνα Αγρότου με το άλογο Courage I από τον Ιππικό Όμιλο Λευκωσίας


το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.