βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 24 53
ΑΠΟΕΛ 24 51
ΑΕΛ 24 45
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24 33
ΟΜΟΝΟΙΑ 24 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 24 29
ΑΛΚΗ 24 23
ΠΑΦΟΣ FC 24 22
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 24 21
ΕΝΠ 24 21
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 24 13

Η ώρα των Αρίστων του 2018

Το βράδυ της Τρίτης, 8 Ιανουαρίου, στην παρουσία της πολιτειακής και της αθλητικής ηγεσίας του τόπου, η Ένωση Αθλητικογράφων θα βραβεύσει τους Άριστους του κυπριακού αθλητισμού για το περασμένο έτος

Διεξάγεται το βράδυ της Τρίτης, 8 Ιανουαρίου στις 19:30, στο Hilton Park, η ετήσια Γιορτή των Αρίστων του κυπριακού αθλητισμού, την οποία διοργανώνει από το 1974 η Ένωση Αθλητικογράφων Κύπρου, με τη Διαχρονική Υποστήριξη του Κυπριακού Οργανισμού Αθλητικού. Η εκδήλωση θα μεταδίδεται ζωντανά από το ΡΙΚ 2. Η φετινή γιορτή, η οποία τελεί υπό την αιγίδα του Εξοχότατου Προέδρου της Κυπριακής Δημοκρατίας κ. Νίκου Αναστασιάδη, έχει ως σλόγκαν «Κάνε Παιχνίδι στα Ίσα» και είναι αφιερωμένη στην ισότητα και την κοινωνική ένταξη μέσω του αθλητισμού. 

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.