βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

Πρωτάθλημα Πόλο: 3η αγωνιστική

Οι προβολείς στη Λεμεσό

Στο κολυμβητήριο Λεμεσού θα διεξαχθεί σήμερα (17:00) το ντέρμπι της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος πόλο. Αντίπαλοι, ο περσινός πρωταθλητής Ναυτικός Όμιλος Μέσα Γειτονιάς και ο Ναυτικός Όμιλος Πάφου (διαιτητές: Άλκης Αλκιβιάδης, Ανδρέας Καλλής). Σήμερα (18:00), εξάλλου, θα γίνει στο κολυμβητήριο Λάρνάκας ο αγώνας ανάμεσα σε Ναυτικό Όμιλο Λάρνακας και Ναυτικό Όμιλο Λευκωσίας (διαιτητές: Γιάννης Σούλος, Χρίστος Κουππάνος).
Αύριο (14:00) στο κολυμβητήριο Λεμεσού, ο Ναυτικός Όμιλος Λεμεσού είναι το μεγάλο φαβορί απέναντι στον Ναυτικό Όμιλο Αμμοχώστου, για να πετύχει την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα.  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΠΟΕΛ 2 2-0-0
2. Ν.Ο.ΠΑΦΟΥ 2 2-0-0
3. Ν.Ο.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 1-0-1
4. Ν.Ο.ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ 1 1-0-0 3
5. Ν.Ο.ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2 0-0-2
6. Ν.Ο.ΛΕΜΕΣΟΥ 2 0-0-2
7. Ν..Ο.ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1 0-0-1


το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.