βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

Ημερομηνίες τελικών

Την Πέμπτη 12 Απριλίου 2018 θα αρχίσουν οι τελικοί του Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας Futsal όπου τον τίτλο θα διεκδικήσουν οι ομάδες του ΑΠΟΕΛ και Ομόνοιας / Αραράτ.

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.