Ορισμοί διαιτητών / 3η αγωνιστική

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν στις 18, 19 και 20 Σεπτεμβρίου.

Σάββατο, 18 Σεπτεμβρίου

18:00 Πάφος F.C. – ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο: «Στέλιος Κυριακίδης»
Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Αναστάση Αναστάσης
VAR: Δημητρίου Βασίλης
AVAR: Δημητριάδης Μάριος
Παρατηρητής: Τράττου Λεόντιος

20:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Νικολάου Γιώργος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Μαρίνου Μιχάλης
4ος Διαιτητής: Χατζηβασιλείου Θωμάς
VAR: Χριστοφόρου Μάριος
AVAR: Ευαγόρου Ευαγόρας
Παρατηρητής: Καραϊσκάκης Μιχάλης

Κυριακή, 19 Σεπτεμβρίου

19:00 Απόλλων Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο: Τσίρειο
Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Κώστα Ροβέρτος
VAR: Δημητρίου Βασίλης
AVAR: Μαρίνου Μιχάλης
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Χρίστος

Δευτέρα, 20 Σεπτεμβρίου

19:00 Ομόνοια Λευκωσίας - Δόξα Κατωκοπιάς
Στάδιο:  Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης
VAR: Νικολάου Γιώργος
AVAR: Σωτηρίου Μιχάλης
Παρατηρητής: Θεοδότου Κώστας

21:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Εθνικός Άχνας
Στάδιο: «Αντώνης Παπαδοπουλος»
Διαιτητής: Σολωμού Δημήτρης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος
VAR: Νεοκλέους Νικόλας
AVAR: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Παρατηρητής: Ιωάννου Μιχάλης

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.