βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

ΠΑΟΚ: Η ενδεκάδα κόντρα στη Μπενφίκα

Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει τη Μπενφίκα σε μονό παιχνίδι πρόκρισης για τα playoffs του Champions League στην Τούμπα και ο Αμπέλ Φερέιρα επέλεξε για το αρχικό σχήμα της ομάδας του τον Κρέσπο σε ρόλο δεξιού μπακ ενώ θα παίξει και πάλι με τριάδα στην άμυνα.

Η ενδεκάδα αποτελείται από τους: Ζίβκοβιτς, Κρέσπο, Ίνγκασον, Βαρέλα, Μιχαηλίδης, Γιαννούλης, Ελ Καντουρί, Σβαμπ, Πέλκας, Τζόλης, Άκπομ

Στον πάγκο βρίσκονται οι: Πασχαλάκης, Μιχάι, Σβιντέρσκι, Α. Ζίβκοβιτς, Μπίσεσβαρ, Εσίτι, Νινούα.

Ενώ η Μπενφίκα θα παίξει με τους: Βλαχοδήμο, Αντρέ Αλμέιδα, Ρούμπεν Ντίας, Βερτόνχεν, Γκριμάλδο, Πίζι, Βάιγκλ, Ταράμπτ, Έβερτον, Σεφέροβιτς, Πεντρίνιο.

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.