βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

«Βγαίνουν» οι ομάδες των «16»

Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των πρώτων αγώνων

Απόψε περίπου στα μεσάνυχτα θα γνωρίζουμε τις ομάδες που θα πάρουν την πρόκριση για τους ''16'' του φετινού Γιουρόπα Λιγκ.

Το πρόγραμμα (σε παρένθεση το σκορ του πρώτου αγώνα):

Ολυμπιακός-Ντνίπρο (0-2) 

Έβερτον-Γιουνγκ Μπόις (4-1) 

Αθλέτικ Μπιλμπάο-Τορίνο (2-2)

Γκλάντμπαχ-Σεβίλη (0-1)

Σπόρτινγκ Λισσαβόνας-Βόλφσμπουργκ (0-2) 

Λέγκια Βαρσοβίας-Άγιαξ (0-1) 

Μπριζ-Άαλμποργκ (3-1) 

Ντιναμό Μόσχας-Άντερλεχτ (0-0)

Νάπολι-Τραμπζονσπόρ (4-0) 

Ντιναμό Κιέβου-Γκινγκάμπ (1-2) 

Σάλτσμπουργκ-Βιγιαρεάλ (1-2) 

Φέγενορντ-Ρόμα (1-1) 

Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Αϊντχόφεν (1-0) 

Μπεσίκτας-Λίβερπουλ (0-1) 

Φιορεντίνα-Τότεναμ (1-1) 

Ίντερ-Σέλτικ (3-3)

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.