βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

Οι 16 μονομάχοι για το Κύπελλο Ελλάδας

Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες της τρίτης αγωνιστικής της φάσης των ομίλων έτσι βγήκαν όλα τα εισιτήρια για την επόμενη φάση. Στη μία η ώρα το μεσημέρι θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση για τους Νοκ Άουτ αγώνες.

Τα εισιτήρια για την επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδας «σφραγίστηκαν». Μετά από την ολοκλήρωση των αναμετρήσεων για την 3η και τελευταία αγωνιστική των ομίλων, έγιναν γνωστές και οι 16 ομάδες που πήραν την πρόκριση και θα συμμετάσχουν στην αυριανή (9/1) κλήρωση.

Οι 16 διεκδικητές του τίτλου: Ολυμπιακός, Πανιώνιος, ΠΑΣ Γιάννινα, Κέρκυρα, ΟΦΗ, Skoda Ξάνθη, Λεβαδειακός, Ηρακλής, ΑΕΚ, Πανθρακικός, Βέροια, Απόλλων Σμύρνης, Αστέρας Τρίπολης, Τύρναβος, Παναθηναϊκός, Χανιά.

Λίγο μετά τις μία θα γίνουν γνωστά τα ζευγάρια για τα Νοκ Άουτ παιχνίδια του θεσμού.

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.