βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

ΕΞΕΛΙΞΗ με τον αποκλεισμό των Ρωσικών ομάδων

Στο CAS προσέφυγαν η Ζενίτ, η ΤΣΚΑ Μόσχας, η Δυναμό Μόσχας και η Σότσι μετά την απόφαση της UEFA να αποκλείσει όλες τις ρωσικές ομάδες από τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.
Να συνεχίσουν να αγωνίζoνται στην Ευρώπη επιθυμούν οι Ζενίτ, ΤΣΚΑ Μόσχας, Δυναμό Μόσχας και Σότσι, μετά την απόφαση της UEFA να αποκλείσει όλες τις ρωσικές ομάδες από τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις, με τις τέσσερις ρωσικές ομάδες να προσφεύγουν στο CAS, με στόχο την άρση της ποινής.

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.