βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

Το τρέιλερ της τιτανομαχίας Ναδάλ - Τζόκοβιτς

Tο πρωί της Κυριακής (27/1, 10.30) θα διεξαχθεί ο μεγάλος τελικός στο μονό των ανδρών στο Αυστραλιανό Όπεν. Εκεί όπου ο Ράφα Ναδάλ θα αντιμετωπίσει τον Νόβακ Τζόκοβιτς σε έναν αγώνα που προμηνύεται συναρπαστικός.

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.