βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 19 42
ΑΕΛ 19 41
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 30
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 26
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 18
ΕΝΠ 19 16
ΑΛΚΗ 19 16
ΠΑΦΟΣ FC 19 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 9

Η κλήρωση του προ-προκριματικού γύρου του Tσάμπιονς Λιγκ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της προ-προκριματικής φάσης του Champions League με τις τέσσερις ομάδες να μαθαίνουν το ζευγάρι τους.

Η Σάντα Κολόμα από την Ανδόρα θα τεθεί αντιμέτωπη με την Ντρίτα από το Κόσοβο και η Λα Φιορίτα από το Σαν Μαρίνο με την Λίνκολν Ρεντ Ιμπς από το Γιβραλτάρ.

Αναλυτικά η κλήρωση του προ-προκριματικού του Champions League:

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

1. Σάντα Κολόμα (Ανδόρα)-Ντρίτα (Κόσοβο)

2. Λα Φιορίτα (Σαν Μαρίνο)-Λίνκολν Ρεντ Ιμπς (Γιβραλτάρ)

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 2-Νικητής 1


το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.