βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 32 58
AEK 32 54
ΑΠΟΕΛ 32 52
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 32 50
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32 49
ΠΑΦΟΣ FC 32 46
ΟΜΟΝΟΙΑ 32 50
ΑΕΛ 32 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 32 40
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 32 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 32 23
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 32 17

Το ενδιαφέρον στην Αρένα

Με δύο παιχνίδια ανοίγει σήμερα η αυλία της 8ης αγωνιστικής της Β φάσης του πρωταθλήματος. Το ενδιαφέρον φυσικά είναι μόνο στο παιχνίδι που θα γίνει στην Αρένα.

A όμιλος

Σάββατο, 14 Μαΐου

ΑΕΚ Λάρνακας – Πάφος FC
Στάδιο:  ΑΕΚ ARENA
Διαιτητής: Piccinini Marco
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης
VAR: Sacchi Juan Luca
AVAR: Σωτηρίου Μιχάλης
Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας



Β’ όμιλος

Σάββατο, 14 Μαΐου

18:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Ομόνοια Λευκωσίας
Στάδιο: Μακάρειο
Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
4ος Διαιτητής: Κώστα Ροβέρτος
VAR: Αντωνίου Μενέλαος
AVAR: Λαζάρου Ιωάννης
Παρατηρητής:  Αναστασίου Ιωάννης

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.