βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ πριν τα μεγάλα ΝΤΕΡΜΠΙ

Ύστερα από την νίκη της Δόξας επί της ΠΑΕΕΚ και την ισοπαλία μεταξύ Άρη και Πάφου, έμειναν μόνο τα 3 μεγάλα ντέρμπι  για να ολοκληρωθεί η 11η αγωνιστική και ο πρώτος γύρος της πρώτης φάσης του πρωταθλήματος cyta. Αύριο η ΑΕΛ φιλοξενεί την ΑΕΚ στις 19:00 και την Δευτέρα, ο Απόλλων ταξιδεύει στο Αντώνης Παπαδόπουλος για να αντιμετωπίσει την Ανόρθωση στις 17:45 και στις 20:00 η αγωνιστική ολοκληρώνεται με το μεγάλο ντέρμπι ΑΠΟΕΛ - ΟΜΟΝΟΙΑ. 

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.