βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 30 55
ΑΠΟΕΛ 30 51
AEK 30 48
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30 48
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 30 47
ΠΑΦΟΣ FC 30 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 30 46
ΑΕΛ 30 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 38
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 31
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 22
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 30 16

Βασίλης Δημητρίου στο ντέρμπι ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια! (ορισμοί)

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας των αγώνων της 11ης  αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.

Σάββατο, 27.11.2021 / 17:00
Άρης - Πάφος FC

Στάδιο: Τσίρειο
Διαιτητής: Χριστοδούλου Κυριάκος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης
VAR: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
AVAR: Τζιωρτζής Ομηρος
Παρατηρητής: Γεωργίου Ανδρέας

Σάββατο, 27.11.2021 / 19:00
ΠΑΕΕΚ Κερύνειας - Δόξα Κατωκοπιάς
Στάδιο: Μακάρειο
Διαιτητής: Νεοκλέους Νικόλας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ηροδότου Ξένια
4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μάριος
VAR: Χριστοφόρου Μάριος
AVAR: Γεωργίου Χαράλαμπος
Παρατηρητής: Γερασίμου Παναγιώτης

Κυριακή, 28.11.2021 / 19:00
ΑΕΛ - ΑΕΚ
Στάδιο: Τσίρειο
Διαιτητής: Νικολάου Γιώργος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Μαρίνου Μιχάλης
4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος
VAR: Lopes Martins Tiago Bruno
AVAR: Εγγλέζου Νίκος
Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας

Δευτέρα, 29.11.2021 / 17:45
Ανόρθωση - Απόλλων
Στάδιο: Αντώνης Παπαδόπουλος
Διαιτητής: Χριστοφόρου Μάριος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Ομηρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
4ος Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος
VAR: Carvalho Nobre Antonio Emanuel
AVAR: Χριστοδούλου Κυριάκος
Παρατηρητής: Τράττου Λεόντιος

Δευτέρα, 29.11.2021 / 20:00
ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια
Στάδιο: ΓΣΠ
Διαιτητής: Δημητρίου Βασίλης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας
VAR: Lopes Martins Tiago Bruno
AVAR: Λαζάρου Ιωάννης
Παρατηρητής: Καραϊσκάκης Μιχάλης

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.