βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 21
AEK 9 20
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8 19
ΑΠΟΕΛ 9 13
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 12
ΑΕΛ 8 11
ΠΑΦΟΣ FC 9 10
ΟΜΟΝΟΙΑ 8 10
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9 2

Χριστοφόρου και Σωτηρίου στα ντέρμπι!

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοίνωσε τους Διαιτητές των αγώνων της 6ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta.

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους Διαιτητές των αγώνων της 6ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta.

Σάββατο, 16 Οκτωβρίου

17:00 ΑΕΚ Λάρνακας Vs ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
Στάδιο:  AEK ARENA
Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σωκράτους Κυριάκος
4ος Διαιτητής: Κώστα Ροβέρτος
VAR: Moreira Dos Santos Vasco Antonio
AVAR: Δημητρίου Βασίλης
Παρατηρητής: Ιωάννου Μιχάλης

19:00 Πάφος FC Vs Ολυμπιακός Λευκωσίας
Στάδιο: «Στέλιος Κυριακίδης»
Διαιτητής: Νικολάου Γιώργος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Μαρίνου Μιχάλης
4ος Διαιτητής: Σολωμού Δημήτρης
VAR: Da Siva Oliveira Esteves Bruno Alexandre
AVAR: Καλογήρου Μάριος
Παρατηρητής: Τράττου Λεόντιος

Κυριακή, 17 Οκτωβρίου

17:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Χριστοφόρου Μάριος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
4ος Διαιτητής: Αναστάση Αναστάσης
VAR: Da Siva Oliveira Esteves Bruno Alexandre
AVAR: Λαζάρου Ιωάννης
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Χρίστος

19:00 ΑΕΛ Λεμεσού Vs Ανόρθωση Αμμοχώστου
Στάδιο: Τσίρειο
Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης
VAR: Moreira Dos Santos Vasco Antonio
AVAR: Σολωμού Δημήτρης
Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας

Δευτέρα, 18 Οκτωβρίου

18:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Άρης Λεμεσού
Στάδιο: Μακάρειο
Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Βασιλείου Αδάμος
4ος Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης
VAR: Moreira Dos Santos Vasco Antonio
AVAR: Δημητρίου Βασίλης
Παρατηρητής:  Θεοδότου Κώστας

19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας Vs Εθνικός Άχνας
Στάδιο:  Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Χριστοδούλου Κυριάκος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
4ος Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος
VAR: Da Siva Oliveira Esteves Bruno Alexandre
AVAR: Σάββα Γεώργιος
Παρατηρητής: Καραϊσκάκης Μιχάλης

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.