βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

LIVE STREAMING: Μαθαίνουν αντιπάλους Ομόνοια, Ανόρθωση και ΑΕΛ!

Τους πιθανούς αντιπάλους τους στην επόμενη φάση του Γιουρόπα Λίγκ μαθαίνουν σήμερα Ομόνοια και Ανόρθωση, αλλά και τους πιθανούς αντιπάλους τους σε περίπτωση που αποκλειστούν και πάνε στο ΚόνφερενςΛίγκ, εκεί όπου βρίσκεται και η ΑΕΛ και μαθαίνει και αυτή αντίπαλο σε περίπτωση που ξεπεράσει την Καραμπάχ. 


Δείτε ΕΔΩ την κλήρωση του Champions League, από την οποία πιθανόν να προκύψει αντίπαλος της Ομόνοιας
Δείτε ΕΔΩ την κλήρωση του Europa League, από την οποία πιθανόν να προκύψει πιανός αντίπαλος Ομόνοιας ή Ανόρθωσης
Δείτε ΕΔΩ την κλήρωση του Conference League, από την οποία θα προκύψει αντίπαλος για ΑΕΛ και πιθανόν για Ομόνοια και Ανόρθωση.

Οι πιθανοί αντίπαλοι της Ομόνοιας στο Europa League:
Αλκμάαρ (Ολλανδία)
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Ζορία Λουχάνσκ (Ουκρανία)
Αντβέρπ (Βέλγιο)
Στουρμ Γκρατς (Αυστρία)
Ράντερς (Δανία)
Ηττημένη ζευγαριού Ντιναμό Ζάγκρεμπ (Κροατία) – Λέγκια Βαρσοβίας (Πολωνία)
Ηττημένη ζευγαριού Κλουζ (Ρουμανία) – Γιουνγκ Μπόις (Ελβετία)
Ηττημένη ζευγαριού Ολυμπιακός (Ελλάδα) – Λουντογκόρετς (Βουλγαρία)
Ηττημένη ζευγαριού Ερυθρός Αστέρας (Σερβία) – Σερίφ Τιρασπόλ (Μολδαβία)
Ηττημένη ζευγαριού Μάλμε (Σουηδία) – Ρέιντζερς (Σκοτία)
Ηττημένη ζευγαριού Φερεντσβάρος (Ουγγαρία) – Σλάβια Πράγας (Τσεχία)

Οι πιθανοί αντίπαλοι της Ομόνοιας στο Conference League:

Νικήτρια ζευγαριού Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ) ή Τόρσβαν (Νησιά Φαρόε)
Νικήτρια ζευγαριού Λίνφιντ (Βόρεια Ιρλανδία) ή Φόλα Ες (Λουξεμβούργο)
Νικήτρια ζευγαριού Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία) ή Τέουτα (Αλβανία)
Νικήτρια ζευγαριού Ρίγα (Λετονία) ή Χιμπέρνιανς (Μάλτα)
Νικήτρια ζευγαριού Πρίστινα (Κοσόβο) ή Μπόντο Γκλιμτ (Νορβηγία)

Οι πιθανοί αντίπαλοι της Ανόρθωσης στο Europa League:

Αλκμάαρ (Ολλανδία)
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Ζόρια Λουχάνσκ (Ουκρανία)
Αντβέρπ (Βέλγιο)
Ράντερς (Δανία)

Οι πιθανοί αντίπαλοι της Ανόρθωσης στο Conference League:

Ρόμα (Ιταλία)
Ηττημένος ζευγαριού Γιάμπλονετς (Τσεχία) – Σέλτικ (Σκοτία)
Νικητής ζευγαριού Σότσι (Ρωσία) – Παρτίζαν (Σερβία)
Νικητής ζευγαριού Λοκομοτίβ Πλόφντιφ (Βουλγαρία) – Κοπεγχάγη (Δανία)
Νικητής ζευγαριού Σλασκ Βρότσλαβ (Πολωνία) – Χάποελ Μπερ Σέβα (Ισραήλ)

Οι πιθανοί αντίπαλοι της ΑΕΛ:

Νικητής ζευγαριού ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία) – Όσιγιεκ (Κροατία)
Νικητής ζευγαριού Πάσος Φερέιρα (Πορτογαλία) – Λάρνε (Βόρειος Ιρλανδία)
Νικητής ζευγαριού Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία) – Αμπερντίν (Σκοτία)
Νικητής ζευγαριού Τσουκαρίκι (Σερβία) – Χάμαρμπι (Σουηδία)

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.