βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

Β' ΟΜΙΛΟΣ: 12η αγωνιστική-Πρόγραμμα

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει το πρόγραμμα των αγώνων της 12ης αγωνιστικής για το β’ όμιλο  της β’ φάσης του Πρωταθλήματος Cyta.

Πέμπτη 20.05.2021
18:00 Πάφος – ΕΝ Παραλιμνίου 

20:00 ΑΠΟΕΛ – Νέα Σαλαμίνα 

Παρασκευή 21.05.2021
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Δόξα Κατωκοπιάς 
20:00 Εθνικός Άχνας – Ερμής Αραδίππου 

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.