βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

Ισπανοί διαιτητές από το ΠΑΠ στο Τσίρειο! (ρεφ Κυριακής)

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν την Κυριακή και τη Δευτέρα 18 και 19 Απριλίου.

Α’ όμιλος

Κυριακή, 18 Απριλίου

17:00 ΑΕΛ – Απόλλων
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Estrada Fernandez Xavier
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Νεοκλέους Νικόλας
VAR: Pizarro Gomez Valentin
AVAR: Χριστοφή Τιμόθεος
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Χρίστος

19:30 Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Στάδιο: ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
4ος Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος
VAR: Νικολάου Γιώργος
AVAR: Ευαγόρου Ευαγόρας
Παρατηρητής: Καραϊσκάκης Μιχάλης         

Β’ όμιλος

Δευτέρα, 19 Απριλίου


17:00 Εθνικός Άχνας – Πάφος F.C.
Στάδιο: ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητής: Νικολάου Γιώργος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
Β' Βοηθός Διαιτητής: Μαρίνου Μιχάλης
4ος Διαιτητής: Αναστάση Αναστάσης
VAR: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
AVAR :  Νεοκλέους Νικόλας
Παρατηρητής:  Γερασίμου Παναγιώτης

19:00 Νέα Σαλαμίνα – Καρμιώτισσα
Στάδιο:  N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής: Χριστοφή Τιμόθεος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
4ος Διαιτητής: Κώστα Ροβέρτος
VAR: Σωτηρίου Λούκας
AVAR: Αναστασίου Ιωάννης
Παρατηρητής: Ιωάννου Μιχάλης

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.