βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 35 78
ΑΠΟΛΛΩΝ 35 73
ΑΕΛ 34 68
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 54
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 35 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 35 44
ΠΑΦΟΣ FC 34 47
ΑΠΟΕΛ 34 47
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 42
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 34 38
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 35
ΕΝΠ 34 32
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 32
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 34 23

Οι Κύπριοι διαιτητές των αυριανών αγώνων!

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας των αγώνων της 6ης αγωνιστικής της Β’ Φάσης του Πρωταθλήματος CYTA που θα διεξαχθούν την Κυριακή.

Α’ όμιλος / Κυριακή, 11.04.2021 / 17:00
ΑΕΚ - ΑΕΛ
Στάδιο: ΑΕΚ Αρένα
Διαιτητής: Νεοκλέους Νικόλας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Σολωμού Δημήτρης
VAR: Χριστοφόρου Μάριος


AVAR: Λαζάρου Ιωάννης
Παρατηρητής: Τσαγγάρης Μάριος


Α’ όμιλος / Κυριακή, 11.04.2021 / 19:30
Ομόνοια - Ολυμπιακός
Στάδιο: ΓΣΠ
Διαιτητής: Χριστοφή Τιμόθεος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Αναστασίου Ιωάννης
VAR: Σωτηρίου Λούκας
AVAR: Εγγλέζου Νίκος
Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας  

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.