βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 66
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 65
ΑΕΛ 30 62
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 53
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 30 37
ΑΠΟΕΛ 31 43
ΠΑΦΟΣ FC 30 39
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 30 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 30 31
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 30 29
ΕΝΠ 30 27
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30 22

Λίγο πριν από τη σέντρα σε Πάφο και ΓΣΠ!

Οι προβολείς στο ντέρμπι Ομόνοιας-Ανόρθωσης

Με δύο αναμετρήσεις συνεχίζεται σήμερα η 2η αγωνιστική της δεύτερης φάσης του Πρωταθλήματος Cyta.

Για τον πρώτο όμιλο στο Στάδιο ΓΣΠ η πρωτοπόρος Ομόνοια θα φιλοξενήσει την Ανόρθωση.

Ο αγώνας θα αρχίσει στις 18:30 με απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από την Primetel.

Στα μεταξύ τους παιχνίδια στην πρώτη φάση είχαμε Ανόρθωση - Ομόνοια 1-1 (3η αγωνιστική) και Ομόνοια - Ανόρθωση 3-0 (16η αγωνιστική).

Βαθμολογία: Ομόνοια 59, ΑΕΛ 58, Απόλλων 55, Ανόρθωση 52, ΑΕΚ 41, Ολυμπιακός 34

Για τον δεύτερο όμιλο στο Στάδιο «Στέλιος Κυριακίδης» η Πάφος θα φιλοξενήσει το ΑΠΟΕΛ.

Ο αγώνας θα αρχίσει στις 16:00 με απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από τη Cablenet.

Στα μεταξύ τους παιχνίδια στην πρώτη φάση είχαμε ΑΠΟΕΛ - Πάφος 0-1 (7η αγωνιστική) και Πάφος - ΑΠΟΕΛ 2-3 (20η αγωνιστική).

Βαθμολογία: Πάφος FC 35, ΑΠΟΕΛ 33, Δόξα Κατωκοπιάς 31, Νέα Σαλαμίνα 29, ΕΝ Παραλιμνίου 27, Ερμής Αραδίππου 25, Εθνικός Άχνας 22, Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 21

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.