βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 12 28
AEK 12 27
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 12 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 15
ΑΠΟΕΛ 11 15
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 11 13
ΑΕΛ 11 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 11
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 5

Κύπελλο Γ' και Δ' κατηγορίας θα έχουμε σήμερα.

 Σε αυτή τη φάση συμμετέχουν οι τέσσερις ομάδες που προκρίθηκαν από τον πρώτο γύρο και οι δώδεκα ομάδες που πέρασαν χωρίς αγώνα.

Σημειώνεται ότι οι αγώνες είναι μονοί και σήμερα θα ξεκαθαρίσει οριστικά το σκηνικό με τις ομάδες που θα προκριθούν στην προημιτελική φάση της διοργάνωσης.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου-Κισσός FC
ΑΣΙΛ-Κ&Ε Τραχωνίου
Ατρόμητος Γεροσκήπου-ΘΟΪ Λακατάμιας
Διγενής Ορόκλινης-Ηρακλής Γερολάκκου
Ένωση Νέων Ύψωνα-Ελπίδα Ξυλοφάγου
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς-ΕΝ Παρεκκλησιάς
ΜΕΑΠ-Σπάρτακος Κιτίου
Φρέναρος FC-Άδωνης

Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 13:30.

 

 

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.