βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 26 56
ΑΕΛ 25 52
ΑΠΟΛΛΩΝ 25 51
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 51
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 26 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 26 34
ΑΠΟΕΛ 26 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 26 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 29
ΠΑΦΟΣ FC 25 29
ΕΝΠ 25 24
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 25 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 25 22
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 26 18

Οι διαιτητές των αυριανών αγώνων

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων του Πρωταθλήματος Cyta και του Κυπέλλου Coca - Cola που θα γίνουν την Τετάρτη 25 Νοεμβρίου.

Πρωτάθλημα Cyta

17:00 ΑΠΟΕΛ - Δόξα
Στάδιο ΓΣΠ
Διαιτητής: Χριστοφή Τιμόθεος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
4ος Διαιτητής: Νεοκλέους Νικόλας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσαγγάρης Μάριος

Κύπελλο Coca - Cola 

17:00 ΑΕΚ - ΑΕΛ
Στάδιο: ΑΕΚ Αρένα
Διαιτητής: Νικολάου Γιώργος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Μαρίνου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
4ος Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννου Μιχάλης

17:00 Ερμής - Νέα Σαλαμίνα
Στάδιο N. Papas Group Αμμόχωστος - Επιστροφή
Διαιτητής: Αναστασίου Ιωάννης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σωκράτους Κυριάκος
4ος Διαιτητής: Κώστα Ροβέρτος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αργυρού Μιχάλης

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.