Χειριστής/Χειρίστρια Ροής (Continuity Operators)

Δείτε τις κενές θέσεις εργασίας πατώντας τον σύνδεσμο πιο πάνω.

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

Δύο ματς... προθέρμανση για το ντέρμπι! (πρόγραμμα-μεταδόσεις)

Ο πρωτοπόρος και αήττητος Απόλλων υποδέχεται τη λαβωμένη και χωρίς τον προπονητή της Νέα Σαλαμίνα και ο ανεβασμένος Ερμής τη φιλόδοξη ΑΕΚ

Με τους αγώνες της 8ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Πρωτάθλημα Cyta.

Η αγωνιστική δράση άρχισε την Παρασκευή, με την Πάφο να επικρατεί με 3-0 της Καρμιώτισσας στο "Στέλιος Κυριακίδης" . Τα τέρματα πέτυχαν στο 26΄ ο Μπεριγκό, στο 33΄ ο Κούζικ και στο 52΄ο Βαλακάρι, ο οποίος λίγο αργότερα έχασε και πέναλτι. Η Πάφος ανέβηκε στους 11 βαθμούς, στους 6 έμεινε η Καρμιώτισσα.

Η αγωνιστική θα συνεχιστεί το Σαββατοκύριακο και θα ολοκληρωθεί τη Δευτέρα.

Εντός έδρας το Σάββατο με τη Νέα Σαλαμίνα αγωνίζεται ο πρωτοπόρος Απόλλων ενώ την ίδια ημέρα ο Ερμής θα υποδεχθεί την ΑΕΚ. Στην έδρα της, την Κυριακή, αγωνίζεται και η δεύτερη στη βαθμολογία Ομόνοια, υποδέχεται την Ένωση Νέων Παραλιμνίου. Ντέρμπι στο "Αντώνης Παπαδόπουλος'' με την Ανόρθωση να υποδέχεται το ΑΠΟΕΛ, μεγάλης βαθμολογικής σημασίας και ο άλλος Κυριακάτικος αγώνας μεταξύ του Εθνικού Άχνας και του Ολυμπιακού.

Η αγωνιστική ολοκληρώνεται τη Δευτέρα με τη Δόξα να υποδέχεται την ΑΕΛ. 

Υπενθυμίζεται ότι οι όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν κεκλεισμένων των θυρών. 

Το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις:

Παρασκευή, 23 Οκτωβρίου

Πάφος F.C. – Καρμιώτισσα 3-0

Σάββατο, 24 Οκτωβρίου
16:00 Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα (Cytavision)
18:30 Ερμής – ΑΕΚ Λάρνακας (Cablenet)

Κυριακή, 25 Οκτωβρίου
16:00 Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ (Cablenet)
18:00 Ομόνοια – Ε.Ν. Παραλιμνίου (Primetel)
19:00 Εθνικός Άχνας - Ολυμπιακός (Cytavision)

Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου

18:00 Δόξα – ΑΕΛ (Cytavision)

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.