Χειριστής/Χειρίστρια Ροής (Continuity Operators) - Δακτυλογράφος Ειδήσεων

Δείτε τις κενές θέσεις εργασίας πατώντας τον σύνδεσμο πιο πάνω.

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 40
ΑΕΛ 18 38
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 37
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18 36
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 25
ΠΑΦΟΣ FC 18 24
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 24
ΑΠΟΕΛ 18 20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19 17
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 16
ΕΝΠ 18 15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 12

Ο Τιμόθεος στο ντέρμπι!

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 8ης  αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA που θα γίνουν το Σάββατο, την Κυριακή και τη Δευτέρα 24, 25 και 26 Οκτωβρίου.

Σάββατο, 24 Οκτωβρίου
16:00 Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Αναστάση Αναστάσης
Παρατηρητής: Γεωργίου Ανδρέας

18:30 Ερμής – ΑΕΚ

Στάδιο: N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής: Νικολάου Γιώργος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Μαρίνου Μιχάλης
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μάριος
Παρατηρητής: Τσαγγάρης Μάριος

Κυριακή, 25 Οκτωβρίου
16:00 Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ
Στάδιο: «Αντώνης Παπαδόπουλος»
Διαιτητής: Χριστοφή Τιμόθεος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
4ος Διαιτητής: Αναστασίου Ιωάννης
Παρατηρητής: Καραϊσκάκης Μιχάλης
18:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Ε.Ν. Παραλιμνίου

Στάδιο:  Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Χριστοφόρου Μάριος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος
4ος Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Παρατηρητής: Καπιτανής Κώστας
19:00 Εθνικός Άχνας – Ολυμπιακός

Στάδιο:  Εθνικού Άχνας
Διαιτητής: Δημητρίου Βασίλης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης
Παρατηρητής:  Νικολαϊδης Χρίστος
Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου
18:00 Δόξα – ΑΕΛ

Στάδιο:  ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
4ος Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος
Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.