Χειριστής/Χειρίστρια Ροής (Continuity Operators)

Δείτε τις κενές θέσεις εργασίας πατώντας τον σύνδεσμο πιο πάνω.

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

Στη σέντρα ξανά (πρόγραμμα-μεταδόσεις-βαθμολογία)

Στην 7η αγωνιστική μπαίνει το Πρωτάθλημα Cyta.

Μετά τη διακοπή μιας εβδομάδας λόγω των υποχρεώσεων των Εθνικών μας ομάδων Ανδρών και Ελπίδων, επιστρέφουμε ξανά στην αγωνιστική δράση στις εγχώριες διοργανώσεις. 

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει τρεις αγώνες σήμερα, δύο την Κυριακή και δύο τη Δευτέρα. 

Ο πρώτος χρονικά αγώνας θα γίνει στο ΑΕΚ Αρένα με την ΑΕΚ να υποδέχεται τη Δόξα Κατωκοπιάς ενώ θα ακολουθήσει το ντέρμπι της Αμμοχώστου μεταξύ της Νέας Σαλαμίνας και της Ανόρθωσης. Το πρόγραμμα σήμερα ολοκληρώνεται με τον αγώνα της Καρμιώτισσας με τον Ερμή.

Λίγες μέρες πριν τον πρώτο της αγώνα σε Ευρωπαϊκό όμιλο, η Ομόνοια αγωνίζεται την Κυριακή στο Δασάκι με τον Εθνικό ενώ την ίδια μέρα η Πάφος υποδέχεται το ΑΠΟΕΛ.

Εκτός έδρας με τον Ολυμπιακό αγωνίζεται τη Δευτέρα ο πρωτοπόρος Απόλλων ενώ το πρόγραμμα ολοκληρώνεται με τον αγώνα της ΑΕΛ με το Παραλίμνι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις:
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου
16:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Δόξα (Primetel)
18:00 Νέα Σαλαμίνα – Ανόρθωση (Cytavision)
20:00 Καρμιώτισσα – Ερμής (Cablenet)

Κυριακή, 18 Οκτωβρίου
16:00 Εθνικός Άχνας – Ομόνοια (Cytavision)
18:30 ΑΠΟΕΛ – Πάφος F.C. (Cablenet)

Δευτέρα, 19 Οκτωβρίου
18:00 Ολυμπιακός – Απόλλων (Cytavision)
20:00 ΑΕΛ – Ε.Ν. Παραλιμνίου (Cytavision)

Βαθμολογία


το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.