Χειριστής/Χειρίστρια Ροής (Continuity Operators)

Δείτε τις κενές θέσεις εργασίας πατώντας τον σύνδεσμο πιο πάνω.

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 26
ΑΕΛ 12 24
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 19
ΠΑΦΟΣ FC 11 18
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 17
ΑΠΟΕΛ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 13
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 12 11
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12 7
ΕΝΠ 12 7

Οι ημερομηνίες αγώνων της Ομόνοιας στην Ευρώπη

Η παρουσία της Ομόνοιας στο Champions League ολοκληρώθηκε, όχι όμως και η Ευρωπαϊκή της παρουσία.

Μετά τον αποκλεισμό από τον Ολυμπιακό Πειραιώς, η Ομόνοια συνεχίζει στους ομίλους του Europa League, εκεί όπου θα συμμετάσχει για πρώτη φορά στην ιστορία της. Έτσι, γίνεται η έκτη Κυπριακη ομάδα που συμμετέχει σε όμιλο Ευρωπαϊκής διοργάνωσης μετά την Ανόρθωση, το ΑΠΟΕΛ, τον Απόλλωνα, την ΑΕΚ Λάρνακας και την ΑΕΛ. 

Η κλήρωση των  ομίλων του Europa League θα γίνει την Παρασκευή στις 14:00 στη Νιόν της Ελβετίας. Σε αυτήν θα συμμετάσχουν 48 ομάδες που θα χωριστούν σε δώδεκα ομίλους των τεσσάρων ομάδων. Οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο θα συνεχίσουν στη φάση των "32".
 
Οι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων:

Πρώτη αγωνιστική:  22 Οκτωβρίου
Δεύτερη αγωνιστική: 29 Οκτωβρίου
Τρίτη αγωνιστική: 5 Νοεμβρίου
Τέταρτη αγωνιστική: 26 Νοεμβρίου
Πέμπτη αγωνιστική: 3 Δεκεμβρίου
Έκτη αγωνιστική: 10 Δεκεμβρίου

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.