Χειριστής/Χειρίστρια Ροής (Continuity Operators)

Δείτε τις κενές θέσεις εργασίας πατώντας τον σύνδεσμο πιο πάνω.

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

Κύπελλο Coca - Cola: Στην επόμενη φάση ΑΕΚ, Ερμής, Ολυμπιακός

Άλλες τρεις ομάδες εξασφάλισαν σήμερα εισιτήριο συμμετοχής για την επόμενη φάση του Κυπέλλου Coca - Cola Α' - Β' Κατηγορίας.

Ο Ολυμπιακός, η ΑΕΚ και ο Ερμής Αραδίππου προκρίθηκαν για την επόμενη φάση της διοργάνωσης.

Συνοπτικά τα σημερινά αποτελέσματα της πρώτης φάσης:

Ολυμπιακός - ΠΟ Ξυλοτύμπου 4-0
Κούρης Ερήμης - ΑΕΚ 0-11
Ερμής Αραδίππου - Ακρίτας Χλώρακας 3-0

Προκρίθηκαν ήδη ΑΕΛ, ΠΑΕΕΚ, Νέα Σαλαμίνα, ΠΑΕΕΚ και Πάφος FC.

Οι αγώνες Αλκή Ορόκλινης - ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα και Διγενής Ακρίτας Μόρφου - Ονήσιλος Σωτήρας θα διεξαχθούν στις 8 Οκτωβρίου.

Όπως ανακοινώθηκε νωρίτερα, αναβλήθηκε ο αγώνας του Άρη με τον Εθνικό Άχνας επειδή εντοπίστηκαν πάνω από τέσσερα θετικά κρούσματα του ιού COVID-19 σήμερα στην ομάδα του Εθνικού Άχνας.

Η νέα ημερομηνία διεξαγωγής του αγώνα θα ανακοινωθεί σε μεταγενέστερο στάδιο.

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.