Χειριστής/Χειρίστρια Ροής (Continuity Operators)

Δείτε τις κενές θέσεις εργασίας πατώντας τον σύνδεσμο πιο πάνω.

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 9 20
ΑΕΛ 10 18
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10 16
ΠΑΦΟΣ FC 9 14
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 9 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 11
ΑΠΟΕΛ 9 10
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 10 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10 6
ΕΝΠ 10 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 10 5

Με Charleroi- Partizan ο Απόλλων/ Με CSKA-Sofia-B36 η Ανόρθωση! (βίντεο)

Στις 15:00 αρχίζει στη Νιόν της Ελβετίας η κλήρωση για τα Playoffs του Γιουρόπα Λιγκ. 

Τρείς Κυπριακές ομάδες, Ανόρθωση, ΑΠΟΕΛ και Απόλλων μαθαίνουν αντίπαλο..

Δείτε την κλήρωση εδώ! 

Αν ο Απόλλωνας περάσει από το εμπόδιο της Λεχ Πόζναν, θα αντιμετωπίσει το νικητή του ζευγαριού Charleroi - Partizan στα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ. Tην 1/10 ο αγώνας εκτός έδρας.


Η Ανόρθωση θα αντιμετωπίσει τον νικητή του ζευγαριού CSKA-Sofia -  B36 για τα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ, νοουμένου ότι θα προκριθεί από τον Γ' προκριματικό γύρο του θεσμού. Την 1/10 ο αγώνας στη Κύπρο. 



Η προκλήρωση της Ανόρθωσης:
1 Basel (SUI) vs Anorthosis (CYP)
2 Viktoria Plzeň (CZE) / SønderjyskE (DEN)
3 Beşiktaş (TUR) / Rio Ave (POR)

Unseeded
4 CSKA-Sofia (BUL) / B36 (FRO)
5 AC Milan (ITA) / Bodø/Glimt (NOR)
6 Hapoel Beer-Sheva (ISR) / Motherwell (SCO)

Η προκλήρωση του ΑΠΟΕΛ:

1 Galatasaray (TUR) / Hajduk Split (CRO)
2 Shkëndija (MKD) / Tottenham (ENG)
3 Standard Liège (BEL) / Vojvodina (SRB)
4 APOEL (CYP) / Zrinjski (BIH)

Unseeded
5 Rostov (RUS) / Maccabi Haifa (ISR)
6 Willem II (NED) / Rangers (SCO)
7 Fehérvár (HUN) / Reims (FRA)
8 FCSB (ROU) / Slovan Liberec (CZE)

Η προκλήρωση του Απόλλωνα:
Seeded
1 Charleroi (BEL) / Partizan (SRB)
2 Wolfsburg (GER) / Desna Chernihiv (UKR)
3 Malmö (SWE) / Lokomotiva Zagreb (CRO)

Unseeded
4 Apollon Limassol (CYP) / Lech (POL)
5 Granada (ESP) / Locomotive Tbilisi (GEO)
6 St. Gallen (SUI) / AEK Athens (GRE)

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.