βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 7 16
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8 16
ΟΜΟΝΟΙΑ 7 15
ΑΕΛ 8 15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8 12
ΠΑΦΟΣ FC 6 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 7 11
ΑΠΟΕΛ 7 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7 7
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7 4
ΕΝΠ 8 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 7 3

Τιμόθεος στο ντέρμπι στο "ΠΑΠ" - Διαιτητές 4ης αγωνιστικής

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν το Σάββατο, την Κυριακή και τη Δευτέρα 19, 20 και 21 Σεπτεμβρίου.

Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου

Πάφος F.C. – Εθνικός Άχνας
Στάδιο: «Στέλιος Κυριακίδης»
Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος
4ος Διαιτητής: Στρούθου Ανδρέας
Παρατηρητής: Αργυρού Μιχάλης

20:30 ΑΕΛ Λεμεσού – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Ευαγόρου Ευαγόρας
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Σαμάρας Νίκος
4ος Διαιτητής: Χριστοφόρου Μάριος
Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας

Κυριακή, 20 Σεπτεμβρίου

18:30 Ομόνοια Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο:  Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Δημητρίου Βασίλης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος
Παρατηρητής: Καραϊσκάκης Μιχάλης

19:30 Ε.Ν. Παραλιμνίου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο: «Τάσος Μάρκου»
Διαιτητής: Αναστασίου Ιωάννης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
4ος Διαιτητής: Αναστάση Αναστάσης
Παρατηρητής: Ιωάννου Μιχάλης

20:30 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Απόλλων Λεμεσού
Στάδιο: «Αντώνης Παπαδόπουλος»
Διαιτητής: Χριστοφή Τιμόθεος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
4ος Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας
Παρατηρητής: Καπιτανής Κώστας

Δευτέρα, 21 Σεπτεμβρίου

19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου
Στάδιο: Μακάρειο
Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Χριστοδούλου Κυριάκος
Παρατηρητής: Γεωργίου Ανδρέας

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.