βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΕΝΠ 3 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 11
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 3 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 6
ΑΠΟΕΛ 1 8
ΠΑΦΟΣ FC 3 7
ΑΕΛ 3 3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1

Η αποστολή της Εθνικής Παίδων ενόψει των επίσημων αγώνων της Αυστρίας.


Η αποστολή θα αναχωρήσει με προορισμό την Αυστρία το βράδυ της ερχόμενης Κυριακής και το πρόγραμμα του ομίλου μας είναι καθορισμένο ως ακολούθως:

Τετάρτη 10 Οκτωβρίου
Αυστρία-Κύπρος, Ελβετία-Νησιά Φαρόε

Παρασκευή 12 Οκτωβρίου
Ελβετία-Κύπρος, Νησιά Φαρόε-Αυστρία

Δευτέρα 15 Οκτωβρίου
Νησιά Φαρόε-Κύπρος, Ελβετία-Αυστρία

Ο Νίκος Παναγιώτου επέλεξε τους ακόλουθους ποδοσφαιριστές:

ΑΕΚ: Νικόλας Τούμπας
ΑΕΛ: Γιώργος Γρηγορίου
ΑΛΚΗ: Λουκάς Μιχαϊλοβιτς, Λέαντρος Λίλλης
ΑΠΟΕΛ: Ανδρέας Ασσιώτης
ΑΠΟΛΛΩΝ: Χρίστος Αντωνίου, Παναγιώτης Παναγιώτου, Χρίστος Γουίλερ, Ανδρέας Φράγκου
ΑΡΗΣ: Παναγιώτης Κωσταντίνου
ΕΝΠ: Παναγιώτης Πιττάτζιης
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου: Γιώργος Κατσιατής
LEYTON ORIENT: Ανδρέας Νικολάου
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ: Γιώργιος Σιαθάς
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Ανδρέας Χριστοδούλου, Κωνσταντίνος Σωτηρίου
ΟΜΟΝΟΙΑ: Ανδρέας Φραγκέσκου, Φάνος Κατελλάρης

 

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.