βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

Ιδού το πρόγραμμα, οι μεταδόσεις και η βαθμολογία του πρωταθληματος Cyta!

Με τους αγώνες της 17ης αγωνιστικής επαναρχίζει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta.

Η αυλαία θα ανοίξει το Σάββατο με τρεις αγώνες και άλλοι τρεις αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή.

Ξεχωρίζει το ντέρμπι στο Στάδιο ΓΣΠ μεταξύ της Ομόνοιας και της Ανόρθωσης, των δύο ομάδων που βρίσκονται στις δύο πρώτες θέσεις της βαθμολογίας. 

Η 17 αγωνιστική είναι αφιερωμένη στο έργο που επιτελεί η Αρχή Αντιμετώπισης Εξαρτήσεων με σύνθημα «Πιο κοντά σε αληθινούς τρόπους ζωής, μακριά από εξαρτήσεις».

Συνοπτικά το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις:

Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 
15:00 Πάφος FC - Ολυμπιακός (Cablenet)
17:00 ΑΕΚ - ΑΕΛ (Primetel)
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΠΟΕΛ (Cytavision Sports 1HD)

Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 
16:00 Απόλλων - Εθνικός Άχνας (Cytavision Sports 1HD)
17:00 Ομόνοια - Ανόρθωση (Primetel)
18:00 Νέα Σαλαμίνα - ΕΝ Παραλιμνίου (Cytavision Sports 3HD)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


 

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.