βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38
ΑΠΟΕΛ 19 35
ΑΠΟΛΛΩΝ 19 32
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 28
ΑΕΛ 19 26
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 24
ΠΑΦΟΣ FC 19 23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 20
ΕΝΠ 19 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19 17
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 19 11

Η κλήρωση για τους 8

Ανακοινώνεται ότι η κλήρωση των αγώνων της προημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Coca – Cola Α’ & Β’ Κατηγορίας, θα γίνει την Πέμπτη 30 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 11:00πμ στο Στάδιο ΓΣΠ.

Η διαδικασία της κλήρωσης θα γίνει στο χώρο του εστιατορίου, στον 1ο όροφο.

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.