βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 21 43
ΟΜΟΝΟΙΑ 21 42
ΑΠΟΕΛ 21 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 21 35
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21 32
ΑΕΛ 21 28
ΠΑΦΟΣ FC 21 27
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21 24
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 21 20
ΕΝΠ 21 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 21 11

Αυτοί ορίστηκαν στο κύπελλο

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της Β’ Φάσης του Κυπέλλου Coca – Cola Α’ - Β’ Κατηγορίας που θα διεξαχθούν την ερχόμενη Τετάρτη.

Τετάρτη, 15.01.2020 / 16:00
ΠΑΦΟΣ  FC - Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
Στάδιο: ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Ομηρος
4ος Διαιτητής: Νεοφύτου Νεόφυτος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ξάνθου Ανδρέας

Τετάρτη, 15.01.2020 / 17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
 Στάδιο: ΜΑΚΑΡΕΙΟ
 Διαιτητής: Χριστοδούλου Κυριάκος
 Α' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
 Β' Βοηθός Διαιτητής: Βίκτωρος Αντρέας
 4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης
 Παρατηρητής Διαιτησίας: Αργυρού Μιχάλης

Τετάρτη, 15.01.2020 / 19:00

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.