βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΟΜΟΝΟΙΑ 23 46
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23 46
ΑΠΟΕΛ 23 40
ΑΠΟΛΛΩΝ 23 39
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 23 35
ΑΕΛ 23 31
ΠΑΦΟΣ FC 22 30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 23 26
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23 25
ΕΝΠ 23 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 23 21
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 22 11

Το Πρόγραμμα από την 4η μέχρι την 15η αγωνιστική!

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 4η μέχρι τη 15η αγωνιστική καθώς και τις ημερομηνίες διεξαγωγής των αναβληθέντων αγώνων, εκτός από το ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση που θα ανακοινωθεί σε μεταγενέστερο στάδιο. 

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.