βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0

Oι ώρες του α' προκριματικού για ΑΕΚ και Απόλλωνα

Η UEFA γνωστοποίησε τις ώρες των αγώνων του πρώτου προκριματικού γύρου του Γιουρόπα Λιγκ για την ΑΕΚ και του Απόλλωνα.  

Το πρόγραμμα

Πέμπτη, 11 Ιουλίου

18:30 ΑΕΚ-Πετροκούμπ

20:00 Ζαλγκίρις-Απόλλωνας

Πέμπτη, 18 Ιουλίου

20:00 Πετροκούμπ-ΑΕΚ

20:00 Απόλλωνας-Ζαλγκίρις


το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.