Μοντέρ - Φωτιστής

Δείτε τις κενές θέσεις εργασίας πατώντας τον σύνδεσμο πιο πάνω.

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 2 6
ΑΕΛ 2 6
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2 1
ΠΑΦΟΣ FC 2 1
ΑΠΟΕΛ 2 1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2 0
ΕΝΠ 2 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 0

Oι ώρες του α' προκριματικού για ΑΕΚ και Απόλλωνα

Η UEFA γνωστοποίησε τις ώρες των αγώνων του πρώτου προκριματικού γύρου του Γιουρόπα Λιγκ για την ΑΕΚ και του Απόλλωνα.  

Το πρόγραμμα

Πέμπτη, 11 Ιουλίου

18:30 ΑΕΚ-Πετροκούμπ

20:00 Ζαλγκίρις-Απόλλωνας

Πέμπτη, 18 Ιουλίου

20:00 Πετροκούμπ-ΑΕΚ

20:00 Απόλλωνας-Ζαλγκίρις


το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.