βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 29 61
ΑΠΟΛΛΩΝ 29 58
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 29 55
ΑΕΛ 29 49
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29 40
ΟΜΟΝΟΙΑ 29 36
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 29 40
ΠΑΦΟΣ FC 29 34
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 29 29
ΑΛΚΗ 29 29
ΕΝΠ 29 26
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 29 13

Κυριακή το ντέρμπι Απόλλων - ΑΠΟΕΛ (Πρόγραμμα)

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της 22ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta (τελευταίας της Α' φάσης). Οι αγώνες θα γίνουν το Σαββατοκύριακο 23 και 24 Φεβρουαρίου, ως ακολούθως:

Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου

17:00 Πάφος FC - Δόξα Κατωκοπιάς
18:00 Ομόνοια - ΑΕΛ

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.