βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 12 28
ΑΠΟΕΛ 12 26
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 12 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 12 14
ΠΑΦΟΣ FC 11 11
ΕΝΠ 12 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12 7
ΑΛΚΗ 12 7

Αυτοί θα σφυρίξουν στην 12η αγωνιστική

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 12ης  αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.

Σάββατο, 08.12.2018 / 17:00
ΠΑΦΟΣ FC – ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο  :              ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Διαιτητής            :               Χριστοφή Τιμόθεος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Γεωργίου Παύλος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Τζιωρτζής Ομηρος
4ος Διαιτητής    :               Κώστα Ροβέρτος
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας


Σάββατο, 08.12.2018 / 18:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP/ Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής            :               Αναστασίου Γιάννης
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Βίκτωρος Σωτήρης
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Εγγλέζου Νίκος
4ος Διαιτητής    :               Τσούκκας Αβραάμ
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας


Σάββατο, 08.12.2018 / 19:00
Ε.Ν Παραλιμνίου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
Στάδιο  :               ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητής            :               Τράττου Λεόντιος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Κυριάκου Κυριάκος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Ευαγόρου Ευαγόρας
4ος Διαιτητής    :               Νεοκλέους Νικόλας
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης


Κυριακή, 09.12.2018 / 16:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
Στάδιο  :               ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Διαιτητής            :               Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Χαραλάμπους Χαράλαμπος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Πέτρου Πέτρος
4ος Διαιτητής    :               Δημητρίου Βασίλης
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Νικολαϊδης Χρίστος


Κυριακή, 09.12.2018 / 18:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
Στάδιο  :               Γ.Σ.Π
Διαιτητής            :               Ψευδιώτης Κώστας
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Δημητριάδης Μάριος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Καλογήρου Μάριος
4ος Διαιτητής    :               Νεοφύτου Νεόφυτος
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καραϊσκάκης Μιχάλης


Δευτέρα, 10.12.2018 / 19:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Στάδιο  :               ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής            :               Νικολάου Γιώργος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Σωτηρίου Μιχάλης
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Μιχαηλίδης Ανδρέας
4ος Διαιτητής    :               Φωτίου Κωνσταντίνος
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.