βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

Συνέχεια με τη 12η αγωνιστική

Πρόγραμμα και τηλεοπτικές μεταδόσεις του Πρωταθλήματος Cyta

Το Πρωτάθλημα Cyta συνεχίζεται το Σάββατο, την Κυριακή και τη Δευτέρα με τους αγώνες της 12ης αγωνιστικής, πρώτης του δεύτερου γύρου, και όλοι οι αγώνες αναμένονται με πολύ μεγάλο ενδιαφέρον. 


Οι βαθμολογικές διαφορές μεταξύ των ομάδων με τους ίδιους στόχους παραμένουν μικρές και το κάθε αποτέλεσμα, έχει ξεχωριστή σημασία. 


Δύσκολη έξοδος για την ΑΕΚ στο "Στέλιος Κυριακίδης" για να αντιμετωπίσει την Πάφο στον πρώτο χρονικά αγώνα της αγωνιστικής που θα γίνει το Σάββατο στις 17:00 ενώ θα ακολουθήσουν στις 18:00 η αναμέτρηση της Αλκής με την Ομόνοια και στις 19:00 η αναμέτρηση της ΕΝΠ με τον Απόλλωνα. 


Την Κυριακή η Ανόρθωση θα υποδεχθεί τη Δόξα και το ΑΠΟΕΛ τη Νέα Σαλαμίνα ενώ Δευτέρα αγωνίζεται η πρωτοπόρος ΑΕΛ που υποδέχεται τον Ερμή. 


Το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις:


Σάββατο, 8 Δεκεμβρίου
17:00 Πάφος – ΑΕΚ (Cytavision Sports 1)
18:00 Αλκή – Ομόνοια ((Cytavision Sports 3)
19:00 ΕΝΠ – Απόλλων (Cytavision Sports 2)


Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου
16:00 Ανόρθωση – Δόξα (Cytavision Sports 2)
18:00 ΑΠΟΕΛ – Νέα Σαλαμίνα (Cytavision Sports 1)
Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 
19:00 ΑΕΛ – Ερμής (Cytavision Sports 1)

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.