βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 13 31
ΑΠΟΕΛ 13 29
ΑΠΟΛΛΩΝ 11 25
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 20
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12 20
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 13 16
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 14
ΠΑΦΟΣ FC 12 12
ΕΝΠ 13 11
ΑΛΚΗ 13 10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 7

Πρωτάθλημα Cyta: Το πρόγραμμα από τη 16η μέχρι τη 19η αγωνιστική

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 16η μέχρι τη 19η αγωνιστική.

16η αγωνιστική

Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019
17:00 Πάφος F.C. – Νέα Σαλαμίνα
18:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Δόξα
19:00 ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση
Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
16:00 Απόλλων – Ομόνοια
18:00 ΑΕΚ – Ερμής
Δευτέρα, 14 Ιανουαρίου 2019
19:00 Αλκή – ΑΕΛ

17η αγωνιστική

Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019
17:00 Ομόνοια – Νέα Σαλαμίνα
19:00 Ερμής – Απόλλων
Κυριακή, 20 Ιανουαρίου 2019
16:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ
17:00 Αλκή – Πάφος
18:00 Ανόρθωση – Ε.Ν. Παραλιμνίου
Δευτέρα, 21 Ιανουαρίου 2019
19:00 Δόξα - ΑΕΚ

18η αγωνιστική 

Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2019
17:00 Νέα Σαλαμίνα – Ερμής
18:00 Απόλλων – Δόξα
19:00 Πάφος F.C. – Ομόνοια
Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019
16:00 ΑΕΚ – Ανόρθωση
18:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – ΑΕΛ
Δευτέρα, 28 Ιανουαρίου 2019
19:00 ΑΠΟΕΛ – Αλκή

19η αγωνιστική 

Σάββατο, 2 Φεβρουαρίου 
17:00 ΑΠΟΕΛ – Πάφος FC
19:00 Ανόρθωση – Απόλλων
Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
16:00 ΑΕΛ – ΑΕΚ
17:00 Δόξα – Νέα Σαλαμίνα
18:00 Αλκή – Ε.Ν. Παραλιμνίου
Δευτέρα, 4 Φεβρουαρίου 2019
19:00 Ερμής - Ομόνοια

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.