βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 16 38
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 34
ΑΕΛ 15 34
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 16 23
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 16 24
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16 23
ΟΜΟΝΟΙΑ 16 20
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΑΛΚΗ 15 14
ΠΑΦΟΣ FC 16 14
ΕΝΠ 16 13
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16 9

Οι πιθανοί αντιπάλοι του ΑΠΟΕΛ στο Γιουρόπα Λιγκ

Το ΑΠΟΕΛ αποκλείστηκε από την Σουντούβα λαι συνεχίζει στο Γιουρόπα Λιγκ, όπου θα αντιμετωπίσει την Εσθονική Φλόρα Ταλίν, στο πλαίσιο του Β’ προκριματικού γύρου.

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.