βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 11 25
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9 19
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 11 19
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 10 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 11 13
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 10 11
ΕΝΠ 11 10
ΠΑΦΟΣ FC 9 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 7
ΑΛΚΗ 11 7

Ψευδιώτης στο Τσίρειο...Τράττος στην Αρένα

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές, τους βοηθούς διαιτητές και τους παρατηρητές των αγώνων της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Coca - Cola που θα γίνουν την Τετάρτη 18 Απριλίου 2018.

Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ

18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού vs ΠΑΦΟΣ FC

Διαιτητής: Ψευδιώτης Κώστας

Α' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Μιχαηλίδης Ανδρέας

4ος Διαιτητής: Νικολαϊδης Χρίστος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αργυρού Μιχάλης

19:00 ΑΕΚ Λάρνακας vs ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

19:00 ΑΕΚ Λάρνακας vs ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

Στάδιο: AEK ΑΡΕΝΑ

Διαιτητής: Τράττου Λεόντιος

Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης

Β' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Χαράλαμπος

4ος Διαιτητής: Δημητρίου Βασίλης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Γερασίμου Παναγιώτης


το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.