βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 33
AEK 16 32
ΑΠΟΛΛΩΝ 16 32
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 15 25
ΠΑΦΟΣ FC 16 25
ΟΜΟΝΟΙΑ 17 24
ΑΠΟΕΛ 15 23
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 16 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 16
ΑΕΛ 15 15
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17 8

Οι μέρες και οι ώρες διεξαγωγής των πλέι οφ

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της δεύτερης φάσης του Πρωταθλήματος Τράπεζας Λαϊκής. Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 17:00.

 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Σάββατο, 31.03.2012

 Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΛ Λεμεσού    ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (17:00)

 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας   Γ.Σ.Π   (17:00)

 Κυριακή, 01.04.2012

 Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΛΚΗ Λάρνακας – ΑΕΚ Λάρνακας  Γ.Σ.Ζ   (17:00)

 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λ/σού  ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ / ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ  (17:00)

 Κυριακή, 01.04.2012

 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας  ΤΣΙΡΕΙΟ  (17:00)

 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας   ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ «ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ» (17:00)

 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Κυριακή, 08.04.2012

 Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου   Γ.Σ.Π  (17:00)

 ΑΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας   ΤΣΙΡΕΙΟ   (17:00)

 Σάββατο, 07.04.2012

 Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΛΚΗ Λάρνακας  ΤΣΙΡΕΙΟ  (17:00)

 ΑΕΚ Λάρνακας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου  Γ.Σ.Ζ  (17:00)

 Σάββατο, 07.04.2012

 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΡΗΣ Λεμεσού  ΔΑΣΑΚΙ Άχνας (17:00)

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ   Γ.Σ.Π  (17:00)

 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 Σάββατο, 21.04.2012

 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου    Γ.Σ.Π  (17:00)

 Κυριακή, 22.04.2012

 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού  Γ.Σ.Π  (17:00)

 Σάββατο, 21.04.2012

 Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΛΚΗ Λάρνακας   ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (17:00)

 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας  ΤΣΙΡΕΙΟ (17:00)

 Κυριακή, 22.04.2012

 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ Λεμεσού  ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ «ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ» (17:00)

 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας  ΔΑΣΑΚΙ Άχνας (17:00)

 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Σάββατο, 28.04.2012

 Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας  ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (17:00)

 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας ΤΣΙΡΕΙΟ (17:00)

 Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 Σάββατο, 28.04.2012

 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού   Γ.Σ.Ζ  (17:00)

 Κυριακή, 29.04.2012

 ΑΛΚΗ Λάρνακας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου  Γ.Σ.Ζ  (17:00)

 Κυριακή, 29.04.2012

 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΡΗΣ Λεμεσού – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ  ΤΣΙΡΕΙΟ (17:00)

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/σίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας  Γ.Σ.Π (17:00)

 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Σάββατο, 05.05.2012

 Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΕΛ Λεμεσού - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου   ΤΣΙΡΕΙΟ (17:00)

 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας   Γ.Σ.Π (17:00)

 Κυριακή, 06.05.2012

 Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΕΚ Λάρνακας - ΑΛΚΗ Λάρνακας  Γ.Σ.Ζ  (17:00)

 ΑΠΟΛΛΩΝ Λ/σού – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου  ΤΣΙΡΕΙΟ (17:00)

 Κυριακή, 06.05.2012

 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας - ΑΡΗΣ Λεμεσού   Γ.Σ.Π  (17:00)

 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΔΑΣΑΚΙ Άχνας (17:00)

 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Σάββατο, 12.05.2012

 Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας   ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  (17:00)

 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού  Γ.Σ.Π (17:00)

 Σάββατο, 12.05.2012

 Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΛΚΗ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού Γ.Σ.Ζ  (17:00)

 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας   ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (17:00)

 Σάββατο, 12.05.2012

 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας ΤΣΙΡΕΙΟ (17:00)

 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας  ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ «ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ» (17:00)

 

 

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.