βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
AEK 3 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 5
ΠΑΦΟΣ FC 4 5
ΑΕΛ 3 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 4
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 1

«Κόπηκαν» Αλωνεύτης – Γιωργαλλίδης

Χωρίς τους Στάθη Αλωνεύτη και Αντώνη Γιωργαλλίδη, η Εθνική Κύπρου άρχισε σήμερα την προετοιμασία της για το τουρνουά Εθνικών Ομάδων που διοργανώνει η ΚΟΠ. Οι δύο ποδοσφαιριστές εξετάσθηκαν από τον ιατρό της Εθνικής, ο οποίος γνωμάτευσε θλάση πρώτου βαθμού στο δικέφαλο για τον Στάθη και αιμάτωμα για τον Αντώνη.

Ο τεχνικός της Εθνικής, Νίκος Νιόπλιας, βλέποντας τον Γιώργο Πελαγία να μην είναι απόλυτα έτοιμος καθώς ταλαιπωρείται από τραυματισμό, κάλεσε τον αμυντικό της Νέας Σαλαμίνας Περικλή Μουστάκα, ο οποίος θα ενσωματωθεί στην αποστολή από αύριο.

Νέο πρόσωπο στην Εθνική, αποτελεί ο Λευτέρης Μέρτακκας

Ο αγώνας για την ομάδα του Νίκου Νιόπλια, θα διεξαχθεί την Τετάρτη στο ΓΣΖ στις τέσσερις, με αντίπαλο το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της Σερβίας.

Αναλυτικά ο κατάλογος με τους 22 ποδοσφαιριστές της Εθνικής Κύπρου:

ΑΕΚ: Jason Δημητρίου, Νέστωρ Μυτίδης

ΑΕΛ: Μάριος Νικολάου

ΑΛΚΗ: Σίνισα Ντοπρασίνοβιτς

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας: Χριστάκης Μάστρου

ΑΝΟΡΘΩΣΗ: Βαλεντίνος Σιέλης         

ΑΠΟΕΛ: Νεκτάριος Αλεξάνδρου, Άνθος Σολωμού, Τάσος Κίσσας, Μαρίνος Σατσιάς, Κωνσταντίνος Χαραλαμπίδης                                     

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ: Γιώργος Μερκής, Ανδρέας Σταύρου

ΑΡΗΣ: Γιώργος Βασιλείου

ΕΝΠ: Λευτέρης Μέρτακκας

ΕΡΜΗΣ Αραδίππου: Αγγελής Χαραλάμπους

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ: Περικλής Μουστάκας

ΟΜΟΝΟΙΑ: Δημήτρης Χριστοφή, Ανδρέας Αβραάμ, Γιώργος Εφραίμ          

ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ: Ηλίας Χαραλάμπους

S.S. BARLETTA CALCIO: Γιώργος Πελαγίας

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.