βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 12
ΕΝΠ 6 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 10
ΑΕΛ 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 6 7
ΠΑΦΟΣ FC 6 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 6
ΑΠΟΕΛ 3 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5 3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 6 2

Το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta.
Το πρόγραμμα περιλαμβάνει πέντε αγώνες το Σάββατο 20 Φεβρουαρίου και δύο αγώνες την Κυριακή 21 Φεβρουαρίου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ερμής Αραδίππου                  
16:00 Εθνικός Άχνας – Ε.Ν. Παραλιμνίου        
16:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ 
18:00 Απόλλων – Πάφος F.C.
18:00 Ομόνοια – Άρης
Κυριακή, 21 Φεβρουαρίου

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.